Bambucké máslo

100 % Bambucké máslo

Shea Butter-Bambucké máslo
Bambucké máslo je produkt ze semen posvátného afrického stromu zvaného Shea Tree (Karité), nebo česky Máslovníku. Výtečně hydratuje a regeneruje pokožku. Použít jej můžete i na suchou či problémovou pokožku. Má výbormé účinky na regeneraci zjizvené pokožky (omezuje tvorbu strií a částečně je eliminuje), ztvrdlé nebo odřené pokožky. Je vhodné na léčbu drobných popálenin, na léčbu ekzémů a lupénky.

Bambucké máslo chrání před nepříznivými vnějšími vlivy prostředí (mráz, vítr, slunce) a zároveň zvyšuje odolnost kůže vůči infekcím a chorobám, má protizánětlivé účinky. Od nás obdržíte 100% čistý přírodní produkt Bambucké máslo bez parfemace. Bambucké máslo patří díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin, vosků a vitamínů mezi nejluxusnější kosmetické suroviny.

Velice rychle se vstřebává a pokožku dokonale hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnost a vláčnost. Pokožka je po ošetření jemná a elastická. Bambucké máslo zajistí vaší pokožce kontrolu nad procesem stárnutí. Pomáhá tlumit kožní projevy různých forem ekzémů. Má přirozený UV-faktor cca 4.
Použití: máslo je vhodné ke každodennímu ošetření pro každý typ pleti. Vhodné rovněž k péči o přecitlivělou pleť. Je možné použít k ošetření obličeje i celého těla. V období těhotenství jeho použitím snížíte riziko tvorby strií.
Ingredients (INCI): Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Butter
Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!
Objem: 60 ml© 2020 Česká svíčkárna Rodas Všechna práva vyhrazena - Rodas Česká svíčkárna - Daniela Netíková, Electroshop.cz