Mýdla, koupelové soli

Koupelovou sůl vyrábíme z mořské soli z Itálie a přírodních éterických olejů

něco o soli

přispívá k prokrvení, vyživení a vyčištění pokožky proniká do vrstev kůže, zadržují vlhkost a tím pokožku zanechávají vlhkou a vláčnou a celkově mladšího vzhledu.Efektivně zlepšují stav při kožních onemocněních. Vykazuje antiseptické účinky, pomáhá při zápachu nohou, kožních plísních.

VÍTE, ŽE KOUPELOVOU SŮL RODAS MŮŽETE POUŽÍT I VE SPRCHOVÉM KOUTU? PŘI SPRCHOVÁNÍ SE DÍKY TEPLU A PÁŘE VYPAŘUJÍ ÉTERICKÉ OLEJE A MINERÁLY Z ITALSKÉHO MOŘE. VY DÝCHÁTE NOSEM, PUSOU I KŮŽÍ, TAKŽE VAŠE TĚLO TYTO PŘÍRODNÍ BLAHODÁRNÉ LÁTKY PŘIJME TAK, JAKO KDYBY JSTE JI POUŽILI VE VANĚ.

Glycerinové mýdlo vyrábíme zejména z rostlinných olejů, glycerinu a přírodních éterických olejů
něco o glycerinu

glycerin se vyrábí z přírodních tuků.Využívá se při výrobě mýdel a kosmetiky, potravin a léčiv.

-v mýdlech a kosmetice má pozitivní zvlhčující účinek-mýdla s glycerinem nevysušují pokožku

-v lékařství jako přísada do infuzí a výrobě čípků

-v potravinářství jako sladidlo a změkčovadlo pod označením E422

něco o éterických olejích, které používáme do našich výrobků

- EO levandule je vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, migréně, dýchacích potížích, má výrazné hojivé účinky, snižuje krevní tlak.

- EO bergamotu je antiseptický, podporuje trávení, hojení, posiluje nervy, zlepšuje dýchání, snižuje horečku, tiší bolest, je antidepresivní.

-EO citronu je oblíbená především pro své osvěžující účinky. Je účinný při bolestech hlavy, infekcích dýchacích cest, má antiseptické účinky.Příznivě působí na pleť a na celulitidu. Koupele s přídavkem citrónové silice snižují krevní tlak.

-EO pomeranče působí antidepresivně, osvěžuje a uvolňuje, regeneruje kožní buňky

-EO rozmarýnu silně stimuluje po únavě, zahání úzkost, pomáhá při nachlazení, chřipce a revmatismu, je vhodná na masáže při bolesti svalů. Nevhodná pro těhotné ženy, epileptiky a při vysokém krevním tlaku.

-EO borovice je antiseptická. Používá se k inhalaci při nachlazení a rýmě, resp. při všech onemocnění dýchacích cest a chřipce. Je vhodná do koupele, na masáže při svalové únavě a do saunových směsí, dezinfikuje a čistí vzduch.

-EO eukalyptu Jeden z nejúčinnějších esenciálních olejů na dýchací obtíže, napomáhá také hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu i nespavost, čistí vzduch.

Koupelové soli, glycerinová mýdla a ostatní kosmetické výrobky RODAS, jsou atestovány SZU a notifikovány na Cosmetic Products Notification Portal. Atesty posíláme na vyžádání.© 2020 Česká svíčkárna Rodas Všechna práva vyhrazena - Rodas Česká svíčkárna - Daniela Netíková, Electroshop.cz